Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

Педагогічний колектив Потоцької ЗОШ І-ІІ ступнів, а також батьки та учні вітають з Новорічними та Різдвяними святами старосту Потоцької громади Деркач Г. В. а також орендаторів - ТОВ "Куманд" (керівник Нероба В. М), ТОВ ОДемо (Дмитрук Н. С.), ТОВ ПОДІЛЛЯЛАДІнвест (Костур О. В.), ТОВ Поділля Агро Прод (Тачанов В. М.) - та працівників сільської ради і висловлюють вдячність за солодкі подарунки та привітання.
Зичимо в новому році успіхів, міцного здоров'я, щастя, здійснення усіх мрій.

У зв'язку зі складною епідеміологічною ситуацією на всій території України запроваджено карантин. Навчання призупинено.

13 березня 2020 о 10:37 | Соколенко О. Б. | немає коментарів

У школі пройшло свято приурочене Міжнародному жіночому дню.

6 березня 2020 о 12:49 | Соколенко О. Б. | немає коментарів

Відбувся концерт присвячений героям ООС та війни в Афганістані.

У школі пройшов тиждень рідної мови.

У школі провели інформаційну бесіду про День соборності України. Учні 7 класу разом із класним керівником Красняк А. М. розповіли про історію виникнення свята та процес возз'єднання українських земель.

Відбулося святкування Нового року у Потоцькій школі. Учні всіх класів приймали активну участь в святковому концерті та конкурсах, які відбувались після. Завдяки спонсорам школи всі діти отримали солодкі подарунки.

У день покровителя всіх дітей учні 5-9 класу змогли спробувати свої сили у створенні "миколайчиків" - солодкого печива, яке потрібно розмалювати. Школярі із задоволенням працювали над створення своїх шедеврів. Результати можна побачити у фотоальбомі.

Учні 2-4 класів мали змогу поділитися з друзями своїми улюбленими іграшками. Діти розповідали про них, демонстрували власне іграшки або їх малюнки. Найсміливіші змагалися у виготовленні іграшок власними руками чи з допомогою батьків.

У школі відбулися Андріївські вечорниці. Дівчата мали змогу ближче познайомитись з українськими традиціями гадання на Андрія, передбачити своє майбутнє та дізнатись ім'я майбутнього нареченого.

У школі провели захід присвячений пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 р. Учні зачитали спогади своїх односельчан про ті часи, запалили свічку пам'яті та вшанували загиблих від геноциду хвилиною мовчання. Вічна пам'ять тим, хто не пережив лихоліття Голодомору.

29 листопада 2019 о 16:44 | Соколенко О. Б. | немає коментарів

Учні та вчителі Потоцької ЗОШ долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту

17 листопада 2019 о 17:29 | Соколенко О. Б. | немає коментарів

У школі відбувся традиційний щорічний Осінній ярмарок. Учні мали змогу позмагатись у вмінні готувати українські народні страви та різноманітні солодощі.

15 листопада 2019 о 18:51 | Соколенко О. Б. | немає коментарів

У школі пройшла акція "П'ять картоплин". Всі бажаючі мали змогу принести картоплю, яку потім відправили до "Червоного хреста".

6 листопада 2019 о 16:42 | Соколенко О. Б. | немає коментарів

Учні школи привітали педагогічний колектив із професійним святом.

У школі відбулася спартакіада. Учні 5-9 класів поділилися на 2 команди та мали змогу позмагатись як у групових, так і у індивідуальних завданнях. Команди змагались чесно та з ентузіазмом. Врешті, команда-переможець випередила свого супротивника лише на 1 бал.

19 вересня 2019 о 21:00 | Соколенко О. Б. | немає коментарів

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.